Aktualności

03-02-2020r.

Nowa strona internetowa Rzecznika Praw Pacjenta

Od dziś wszelkie aktualne informacje na temat praw pacjenta oraz działalności Rzecznika Praw Pacjenta możecie znaleźć na naszej nowej stronie na portalu gov.pl. Strona dostępna jest pod adresem www.gov.pl/rpp, dotychczasowy adres www.rpp.gov.pl będzie przekierowywał na nową stronę. Wersja archiwalna będzie dostępna pod linkiem: www.archiwum.rpp.gov.pl

 

Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu możecie znaleźć informacje na temat ministerstw oraz instytucji podległych Premierowi RP.

 

Wszystkie te podstrony zachowują spójny wygląd prezentowanych treści, dzięki czemu wyszukiwanie informacji staje się łatwiejsze i wygodniejsze dla obywateli, bez względu na to, który podmiot administracji publicznej je udostępnia i w jakiej części serwisu zostają one opublikowane. System został zaprojektowany uwzględniając potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

 

Portal tworzony jest przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z całą administracją publiczną. Cały czas rozbudowywany jest o nowe strony urzędów, a w perspektywie kilku lat także o urzędy wojewódzkie.

 

Kontakt z Rzecznikiem Praw Pacjenta pozostaje bez zmian. W sytuacji, gdy będziecie Państwo potrzebowali pomocy lub w celu uzyskania dodatkowych informacji o prawach pacjenta - możecie Państwo zadzwonić na Telefoniczną Informację Pacjenta 800 190 590, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Zachęcamy także do kontaktu poprzez media społecznościowe, wszystkie odnośniki dostępne są na górze strony internetowej.

 

Lista aktualności